اخبار داغاخبار فوریپارس جنوبی جملیگ برترهومن افاضلی

۹ بازیکن مصدوم داریم ؛ با این شرایط هم ناامید نیستیم

۹ بازیکن مصدوم داریم ؛ با این شرایط هم ناامید نیستیم

هومن افاضلی ، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: ما ۹ بازیکن مصدوم داریم که تعداد زیادی از آنها بازیکنان کلیدی ما هستند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هومن افاضلی در نشست خبری پیش از بازی پارس جنوبی مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت:

بازی اول همیشه بازی سختی است. برای اینکه شما دقیقاً نه وضعیت تیم خودتان را می‌دانید که در چه سطحی از آمادگی جسمی و ذهنی قرار دارد و نه در مورد حریف شناخت آنچنانی دارید. بازی‌های اول همیشه ابهام زیاد دارد  ضمن اینکه ما ۹ بازیکن مصدوم داریم که تعداد زیادی از آنها بازیکنان کلیدی ما هستند. این کار ما را سخت می‌کند. ضمن اینکه این اواخر تمرینات منظمی هم نداشتیم به خاطر مسائلی که وجود داشت. این بازی بسیار دشوار است البته می‌دانم تیم صنعت نفت آبادان هم مشکلات زیادی دارد اما از لحاظ تمرینی نسبت به ما وضعیت بهتری داشت.

سرمربی تیم  پارس جنوبی در مورد بازیکنان محروم و مصدوم تیمش تصریح کرد:

‌ ما بابک حاتمی را به عنوان بازیکن محروم داریم. محمد نوری و متین کریم‌زاده هم با ما هستند؛ اما فردا باید ببینیم می‌توانند برای ما بازی کنند یا خیر، چون هنوز مصدوم هستند و شرایط مساعدی برای بازی کردن ندارند. ضمن اینکه رباط صلیبی مگنو باتیستا قبل از تعطیلی لیگ پاره شده بود. باتیستا مهره کلیدی ما است و او را هم نداریم. محمد ابراهیمی و علی عبدالله‌زاده هم مصدوم هستند. محسن فیروزان مصدوم است امیرحسین رفیعی و ایمان باصفا هم هستند اینها بازیکنانی هستند که ما آنها را در اختیار نداریم.

افاضلی در مورد بازی فردا مقابل نفت آبادان گفت:

تیم صنعت نفت تیم بالای جدولی است و فوتبال خیلی خوبی هم بازی می‌کند و بازیکنان ممتاز و شاخصی در این تیم هستند. از عیسی آل کثیر که در نفت تهران بازیکن خود من بوده گرفته که البته فکر می‌کنم فردا حضور ندارد تا جهانی، ریکانی، بختیاری رحمانی، قریشی و اهل شاخه اینها بازیکنانی خیلی خوبی هستند. فکر می‌کنم بازی بازی نزدیکی خواهد بود ضمن اینکه یکی از همکاران پارسال من که با هم در اروند خرمشهر بودیم یعنی مرتضی بچاری هم در کادر فنی نفت آبادان است که نسبت به ما شناخت خوبی دارد.

وی در مورد مشکلات تمرینی پارس جنوبی اظهار داشت:

ما مشکلات تمرینی داشتیم، به اندازه کافی تمرین نکردیم به خصوص در این اواخر، با توجه به مسائلی که داریم در این شرایط  جمع وجور کردن بچه‌ها از نظر ذهنی هم سخت است اما به هر حال باز‌ی‌ها شروع شده است و همه تیم‌ها می‌آیند به این امید که بازی‌های خوبی انجام بدهند و امتیاز بگیرند. ما هم تلاش می‌کنیم و ناامید نیستیم. تیم خوبی داریم و اگر شرایط مساعدی داشتیم قطعاً می‌توانستیم نتایج خیلی خوبی بگیریم اما الان هم ناامید نیستیم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن