اخبار ورزشی ایران و جهان > فوتبال ملی

گل‌محمدی: تا مشکلات حل نشوند اجازه برگزاری انتخابات را نمی‌دهم

رضا گل‌محمدی در خصوص حضور علی پروین، حسن روشن و بیژن ذوالفقارنسب در اداره ورزش و جوانان استان تهران، اظهار داشت: این سه عزیز، لطف کردند و امروز میهمان ما بودند. صحبت‌های خوبی با آنها داشتیم و درباره مسائل ورزش و فوتبال موارد مهمی را بررسی کردیم.

وی افزود: هر سه این بزرگواران نگران مدیریت فوتبال تهران بودند و از مواضع اداره کل در خصوص انتخابات هیئت فوتبال تهران حمایت کردند. من هم گزارشی از عملکرد اداره کل درباره فوتبال تهران و همچنین علت تعویق انتخابات هیئت فوتبال تهران به آنها ارائه دادند که هر سه نفر خواستار این شدند که کار را برای قدرت پیش ببریم.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران درباره انتخابات هیئت فوتبال این استان گفت: من مخالف این هستم که مجری و کاندیدای انتخابات یک نفر باشد و تا زمانی که این مشکل حل نشود، اجازه برگزاری انتخابات هیئت فوتبال تهران را نمی‌دهم. اگر هم انتخابات را بدون هماهنگی و تایید اداره کل برگزار کنند در آن شرکت نمی‌کنم.

گل‌محمدی با اشاره به این که برخی عنوان کرده‌اند مدیرکل ورزش تهران فقط یک رای دارد، تصریح کرد: باید به این افراد گوشزد کنم که من نماینده قانونی دولت در استان هستم. اگر می‌گویند اساسنامه فدراسیون فوتبال که مورد تایید فیفا است این مسئله را تایید کرده، آن را نزد من بیاورند تا من هم طبق اساسنامه عمل کنم یا اینکه مصوبه‌ای که وزارت ورزش این انتخابات را برای من بیاورند.

گل‌محمدی: تا مشکلات حل نشوند اجازه برگزاری انتخابات را نمی‌دهم

وی گفت: غیرمستقیم به من گفتند که شیرازی در انتخابات شرکت نمی‌کند، اما شنیده‌ام که او نامزد شده است. در صورتی که او در انتخابات شرکت کند، آن انتخابات غیرقانونی است. در زمانی که داورزنی معاون وزیر ورزش بود، جلسه حکمیت با حضور او و تاج برگزار شد و مصوباتی داشت که البته این مصوبات هیچ‌وقت اجرایی نشد. متاسفانه برخی در فدراسیون فوتبال بی‌میل نیستند که شیرازی باز هم رییس هیئت شود. من با کسی مشکل شخصی ندارم و فقط می‌خواهم قانون اجرا شود.

گل‌محمدی در پایان درباره اینکه گفته می‌شود فدراسیون فوتبال به دنبال این است وی بازنشسته شود و پس از آن انتخابات هیئت فوتبال تهران برگزار شود، خاطرنشان کرد: این هم یک راه‌حل است. پس باید صبر کنند تا بازنشسته شوم. البته تاریخ بازنشستگی من مشخص نیست.

بیشتر بخوانید: اعلام تصمیم نهایی سرمربی کلوب بروژ درباره کاوه رضایی

۲۵۶ ۴۱


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن