عمومی

ژاوی: فوتبال ما را به زندگی بعد از کرونا بازمی‌گرداند

به گزارش وانانیوز، 

ژاوی هرناندز در گفت‌وگویی در مورد تکمیل استادیوم المدینه التعلیمیه دوحه و سایر پروژه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: مراحل ساخت و تکمیل این ورزشگاه و همچنین سایر پروژه‌های مرتبط با جام جهانی ۲۰۲۲ را از محل سکونت خودم در دوحه با دقت دنبال کردم و از شنیدن خبر تکمیل این ورزشگاه به ویژه در مقطع فعلی و شرایط بحرانی بیماری کرونا بسیار خوشحال شدم.

وی افزود: باید از فداکاری کسانی که در این شرایط سخت به کار ادامه می‌دهند و با خطر مواجه هستند، قدردانی کنیم. کار همه آنها ارزشمند است، همچنین از مدافعان سلامتی افراد جامعه در اینجا و سایر کشورها که جان‌شان را به خطر می‌اندازند. پیام ساخت استادیوم جدید این بود که آینده بهتری در انتظار هم ما است و قطر به کار خودش برای میزبانی از جام جهانی در موعد مناسب ادامه می‌دهد. من به این مشارکت در این پروژه بزرگ افتخار می‌کنم.

سرمربی اسپانیایی تیم السد اظهار داشت: دوست خوبم «تیم کیهیل» پیش از این گفت که مسابقات ۲۰۲۲ قطر فرصت متفاوتی است برای عبور از بحران فعلی و من فکر می‌کنم این اولین تورنمنت جهانی فوتبال پس از بحران کرونا خواهد بود. ما در آستانه برگزاری بهترین دوره جام جهانی قرار داریم و به عقیده من این جامی است که همه ملت‌های جهان را متحد و یکپارچه می‌کند. فوتبال پدیده‌ای است که می‌تواند ما را به زندگی بعد از کرونا بازگرداند. البته این بیماری به ما درس‌های زیادی داد و فکر می‌کنم همه ما بعد از این تجربه استثنایی قدر چیزهای بسیار کوچک را در زندگی می‌دانیم. ایمان دارم که فوتبال می‌تواند ملت‌ها را یکپارچه و متحد کند و می‌توانیم جام جهانی ۲۰۲۲ را به جشنی برای نزدیک شدن انسان‌ها پس از این بحران به یکدیگر تبدیل کنیم. به نظر من جهان بیش از هر زمان دیگری به چنین فرصتی نیاز دارد.

انتهای پیام/

 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن