اخبار ورزشی ایران و جهان > فوتبال ملی

پورعلی گنجی برنده دوئل ایرانی ها در چین


پورعلی گنجی برنده دوئل ایرانی ها در چین

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم شیجیاژوانگ که هفته گذشته در عین ناباوری بازی با دالیان پرو را واگذار کرد، ظهر امروز به مصاف شنزن کایسا رفت. تیمی که مرتضی پورعلی گنجی را به خدمت گرفته و با حضور خارجی های باکیفیت، به استقبال شاگردان افشین قطبی آمده بود.

در بازی امروز، مرتضی پورعلی گنجی از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت و در پایان بازی نیز با عملکرد مطلوب، نمره ۷.۱ را دریافت کرد. پورعلی نرخ ۸۳.۹% پاس صحیح را به ثبت رساند و از ۴ دوئل در ۳ تا به برتری رسید و همچنین سه کنش دفاعی هم داشت.

شنزن در دیدار امروز شروع بهتری داشت و چند موقعیت نیز به وجود آورد اما تا آخرین دقیقه از بازی موفق به گلزنی نشد. تا این که یک شوت از داخل محوطه جریمه با واکنش پولیانگ شائو همراه شد اما ریباند این ضربه را جان مری مهاجم کامرونی در موقعیت مشکوک به آفساید تبدیل به گل کرد. این صحنه حتی به وی ای آر هم رفت اما کمک داوران ویدیویی هم صحت گل را تائید کردند.

حالا شاگردان افشین قطبی باید تمام تلاششان را بکنند تا با پیروزی در دیدار برگشت جواز ادامه حضور در لیگ برتر را بگیرند؛ در نهایت باید دید دوئل ایرانی ها به سود کدام تیم تمام خواهد شد.

۲۵۶ ۲۵۱


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن