عمومی

پاری سن ژرمن و مارسی مستقیماً به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا می روند

قهرمان و نایب قهرمان فصل نیمه نهایی لوشامپیونه همچون سال های گذشته به عنوان دو نماینده فوتبال فرانسه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل آینده حضور خواهند داشت.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازوانانیوز، به نقل از نشریه آس، مطابق اعلام اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) مختومه شدن لوشامپیونه به دلیل شیوع کرونا در فرانسه، تغییری در سهمیه این کشور برای رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا ایجاد نخواهد کرد.

یوفا با استناد به مصاحبه اخیر رییس این سازمان، الکساندر چفرین با شبکه beIN Sport در توییتر خود اعلام کرد که تغییری در شیوه راهیابی نمایندگان فوتبال فرانسه به لیگ قهرمانان فصل آینده به وجود نخواهد آمد.

از این رو پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان و مارسی به عنوان نایب قهرمان مستقیماً و بدون نیاز به شرکت در مرحله مقدماتی، به مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل آینده خواهند رفت با این تفاوت که پاری سن ژرمن سرگروه خواهد بود و مارسی با توجه به جایگاهش در رده بندی یوفا در در یکی از سید های دوم، سوم یا چهارم قرار می گیرد.

فرانسوی ها جزو آن دسته از لیگ هایی اروپایی بودند که ترجیح دادند با مختومه اعلام کردن فصل، سلامت بازیکنان و دیگر دست اندرکاران فوتبال این کشور را به خطر نیندازند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: لیگ قهرمانانقهرمانقهرمانانلیگ قهرمانان اروپامرحله گروهیمرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپاقهرمانان اروپافوتبال فرانسهپاری سن ژرمننایب قهرمانلوشامپیونهآیندهاتحادیه فوتبال اروپافوتبالفرانسهاروپادلیل شیوع کروناالکساندر چفرینسن ژرمنفوتبال اروپااعلاممارسینیمه نهایینمایندگانیوفانایباتحادیهنمایندهراهیابیمختومه


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن