اخبار ورزشی ایران و جهان > فوتبال ملی

واکنش علی کفاشیان به پست علی کریمی؛ کسی جرات دارد به من حمله کند؟


واکنش علی کفاشیان به پست علی کریمی؛ کسی جرات دارد به من حمله کند؟

علی کریمی چهره محبوب فوتبال ایران که از اتفاقات پشت پرده در فدراسیون خبر دارد و بارها با مدرک و سند، این موضوع را ثابت کرده، به تازگی پرده از اختلاف عمیق کفاشیان و مهدی تاج برداشته. او با انتشار عکسی از تاج و کفاشیان در کنار هم نوشت: «آقایان آرامتر، دعوا چرا؟! تا کسی نیست که شماها را محاکمه کند، راحت به زد و بندهایتان ادامه بدهید! سر یک صندلی و یک سهام بیشتر حرمت خودتان را حداقل نگه دارید.» 

این نوشته علی کریمی، درست بعد از شایعات اخیر درباره جنگ نیابتی تاج و کفاشیان در فدراسیون، حکایت از آن داشت که خبرها صحت دارد. از روزی که کفاشیان وارد فدراسیون فوتبال شد، کاملا پیدا بود نزدیکان تاج از جمله حیدر بهاروند سرپرست و کاظم طالقانی عضو هیات رئیسه، گارد تهاجمی گرفته‌اند. حتی صادق درودگر فرد نزدیک به آنها و مهدی تاج که رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون است، اعلام کرد اگر کفاشیان سرپرست این فدراسیون شود، استعفا می‌دهد و می‌رود. 

حالا اما کفاشیان نسبت به تمام این شایعات واکنش نشان می‌دهد. وقتی از او درباره پست علی کریمی می‌پرسیم و اینکه آیا در هیات رئیسه به او حمله شده است، می‌گوید: «کسی جرات دارد به من حمله کند؟!» 

مگر تاج در هیات رئیسه است؟!
وقتی از کفاشیان درباره پست علی کریمی سوال می کنیم، او ابتدا می‌گوید چه چیزی نوشته و وقتی از نوشته جادوگر مطلع می‌شود، جواب می‌دهد: «علی کریمی از محتوای جلسه هیات رئیسه خبر دارد؟ کسی که درباره‌اش صحبت نکرده. ما هیچ بحثی هم نداریم. اصلا مگر آقای تاج در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هستند؟ ایشان استعفا دادند و رفتند. ما هم نشست خوبی با اعضای هیات رئیسه  داشتیم. یک چیز را فراموش نکنید. من هیچ منفعتی در فدراسیون فوتبال ندارم.برایم مهم نیست که چه کسی چه می‌گوید یا قرار است چه اتفاقی بیفتد. اگر احساس کنم که نمی‌توانم به درد بخور باشم، شک نکنید دیگر به فدراسیون فوتبال نخواهم رفت.» 

باید برایم مجوز بگیرند
در جلسه هیات رئیسه حتی بحث سرپرستی کفاشیان با توجه به جایگاه نایب رئیسی اول او در فدراسیون مطرح شد. طبق قانون اوست که باید سرپرست فدراسیون شود نه حیدر بهاروند. کفاشیان در پاسخ به این ابهامات می‌گوید: «ببینید اگر من بخواهم سرپرست فدراسیون فوتبال شوم باید برایم مجوز بگیرند. این را فراموش نکنید که من بازنشسته هستم و اصلا به خاطر همین در دوره‌ای از فدراسیون فوتبال رفتم. به همین خاطر اگر قرار باشد من سرپرست فدراسیون شوم، باید وزارت ورزش برایم مجوز بگیرد. حالا باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد.» فعلا در هیات رئیسه سرپرستی کفاشیان مخالف و موافقانی دارد. کاظم طالقانی از جمله مخالفان سر سخت اوست و در مقابل هدایت ممبینی به شدت از او حمایت می‌کند. در این بین نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال هم حامی کفاشیان است. هیچ بعید نیست در صورت سرپرستی کفاشیان، نبی در آستانه انتخابات از دبیر کلی استعفا دهد و برای ریاست کاندیدا شود.

۲۵۶ ۲۵۱


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن