عمومی

هاجر دباغی: زندگی با کرونا را یاد گرفته ایم/ لغو لیگ فوتبال به ضرر زنان است

بازیکن تیم فوتبال زنان سپاهان اصفهان گفت: یاد گرفته ایم با کرونا زندگی کنیم، بنابراین لیگ فوتبال باید با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

– هاجر دباغی، بازیکن تیم فوتبال زنان سپاهان اصفهان در گفت وگو با ایسنا به شروع لیگ برتر زنان اشاره و بیان کرد: گفته شده از اواخر آبان لیگ شروع می شود اما احتمالا به تعویق می افتد چون هنوز مسابقات لیگ یک برگزار نشده است.

با این حال تاکنون ۳- ۴ تیم تمرینات خود را آغاز کرده اند تا برای مسابقات آماده شوند اما سپاهان هنوز تمرین نکرده چون اصفهان دو هفته در قرنطینه بود و باشگاه اعلام کرده با صدور مجوزها تمرینات شروع می شود.

این بازیکن با بیان اینکه ناتمام ماندن فصل گذشته لیگ برتر به نفع تیم ها بود، به لزوم برگزاری مسابقات اشاره کرد و گفت: فصل قبل هنوز زندگی با کرونا را یاد نگرفته بودیم اما اکنون همه می دانیم لیگ باید با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع شود و به گونه ای عمل کنیم که بیماری کمترین تاثیر منفی را در روند کاری مان بگذارد.

او افزود: تیم ها در سراسر دنیا همه چیز را شروع کرده اند و با رعایت پروتکل های بهداشتی کار عادی خود را انجام می دهند.

ما هم باید الگوبرداری کنیم و اجازه ندهیم کارمان به تعویق بیفتد چون هر چه لغو شود به ضرر ما و به گونه ای پشت گوش انداختن است.

دباغی در مورد قرارداد خود با تیم سپاهان بیان کرد: سال گذشته قراردادی سه ساله با سپاهان بستم.

البته امسال مذاکرات و پیشنهاداتی داشتم اما مسئولان مخالفت کردند، در نهایت با سپاهان به توافق رسیدم و امسال هم در اختیار این باشگاه هستم.

دباغی در مورد نحوه برگزاری لیگ در دو گروه گفت: با این روش موافق هستم چون بهتر از برگزار نشدن لیگ است.

کرونا فعلا وجود دارد و به تعویق افتادن مسابقات به ضرر ما است بنابراین باید به هر شکلی لیگ را برگزار کنند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: سپاهان اصفهانفوتبالفوتبال زنانمسابقاتتیم فوتبالبازیکنبرگزارسپاهاناصفهانپروتکل های بهداشتیزنانزندگیتمرینلیگ برترکروناتمریناتشروعبرتربیانبرگزاریبهداشتیقرنطینهگفت وگوباشگاهناتمامپروتکللیگ یکاعلامرعایتگذشته


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن