عمومی

نادری تا فردا به پرسپولیس جواب می دهد/ جلسه مدافع پرسپولیس با ۲ عضو هیات مدیره

نادری تا فردا به پرسپولیس جواب می دهد/ جلسه مدافع پرسپولیس با ۲ عضو هیات مدیره خبرگزاری فوتبالی- محمد نادری تا فردا جواب نهایی اش برای تمدید قرارداد با پرسپولیس را اعلام می کند.

– ” جواب می دهد/ جلسه مدافع پرسپولیس با ۲ عضو هیات مدیره خبرگزاری فوتبالی- محمد نادری تا فردا جواب نهایی اش برای تمدید قرارداد با پرسپولیس “را اعلام می کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفوتبالی و به نقل از فارس، تمدید قرارداد محمد نادری با پرسپولیس به یکی از دغدغه های اصلی هواداران و اعضای کادر فنی این تیم تبدیل شده است.

بر همین اساس، شب گذشته این مدافع و مدیر برنامه هایش پس از مدت ها جلسه ای حضوری با دو عضو هیات مدیره باشگاه برگزار کرده و به توافق های ابتدایی برای ادامه حضور وی در این تیم دست یافتند.

البته نادری در این جلسه به مدیران باشگاه گفته است تا روز یکشنبه (فردا) جواب نهایی اش برای تمدید قرارداد با پرسپولیس را اعلام خواهد کرد اما اینگونه که به نظر می رسد نسبت به روزهای قبل ادامه حضور وی در جمع شاگردان یحیی گل محمدی قوت بیشتری یافته است.

۷۴۷۴
کلید واژه ها: پرسپولیسمدافع پرسپولیسهیات مدیرهتمدید قراردادعضو هیاتنادریمحمد نادریمدیرقراردادمدیرهمدافعبرگزارهیاتخبرگزاریتمدیدباشگاهمحمداعلامحضورهوادارانکادر فنیابتداییبرنامهیکشنبهمدیرانیکی ازگزارشدغدغهگذشتهتوافق


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن