عمومی

میراسماعیلی: در دادگاه CAS دستمان خالی نیست/از تجربه سردار درخشان برای رفع تعلیق استفاده می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس، آرش میراسماعیلی در خصوص این که شورای راهبردی جودو چه مسئولیتی دارد، اظهار داشت: از بدو ورودم به فدراسیون جودو، این فدراسیون با فراز و نشیب‌های فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند و متاسفانه دو موضوع مهم در شرایط جودوی ایران تاثیر داشت، موضوع اول تعلیق ناعادلانه فدراسیون و دیگری بحث کرونا بود که فدراسیون را فلج کرد.

وی افزود: من از ابتدا از بزرگان جودو در فدراسیون استفاده کردم و از مشورت و تواناییشان استفاده کردم و به این امر اعتقاد دارم که یک سری مسائل را به شخصه نباید تجربه کنم و باید از تجربه بزرگان استفاده کنم. در حال حاضر استاد مدنی و استاد کیهان در کنار من هستند و سردار درخشان به عنوان فردی کار کشته که در بعد بین المللی از تجربه‌ی بالایی برخوردار است و باید از تمام پتانسیل جودوی ایران در جهت رفع تعلیق استفاده کنیم.

میراسماعیلی عنوان کرد: محمد درخشان در دو ماهه گذشته بسیار ارتباط نزدیک و تنگاتنگی را با ما برقرار کرد و با توجه به اضافه شدن بخش دفاع شخصی در فدراسیون جودو خلایی در فدراسیون ایجاد شده بود که به این فکر افتادیم شورای راهبردی را راه اندازی کنیم و از تجارب سردار درخشان استفاده کنیم و یک سند چشم اندازی را تدوین کنیم و بتوانیم کاری بزرگ برای فدراسیون جودوی کشورمان انجام دهیم تا بتوانیم از این روزمرگی خارج شویم. قطعا از لحاظ فنی، اقتصادی و از همه مهمتر بین المللی و با توجه به حضور ۱۴ ساله سردار درخشان به عنوان رییس فدراسیون جودو می‌تواند کمک حال فدراسیون باشند.

میراسماعیلی که با برنامه «گل طلایی» رادیو جوان گفتگو می‌کرد پیرامون اختلاف نظر با سردار درخشان بیان کرد: همه اختلاف سلیقه‌ها وقتی که بحث منافع ملی در پیش باشد از بین می‌رود و کنار گذاشته خواهد شد و نه من و نه سردار درخشان دنبال منافع شخصی نیستیم و تمام قدرتمان را متمرکز کرده ایم که به نفع جودوی کشور اتفاقات خوبی رقم بخورد.

وی در مورد آمادگی فدراسیون پیرامون دادگاه cas که در شهریور ماه تشکیل جلسه می‌دهد، تاکید کرد: دستمان خالی نیست، ولی در این شرایط کار بسیار سخت است و با وجود تلاش زیادی که انجام داده‌ایم برای من درک این موضوع سخت است که چند ورزشکار ایرانی به وطنشان پشت کنند و شرایطی را رقم بزنند که بر علیه کشورشان رای صادر شود، افرادی که آن طرف مرز‌های ایران هستند هجمه‌ای را علیه سردار درخشان راه انداخته اند و با توجه به ارتباط خوبی که سردار درخشان با فدراسیون جهانی دارند آن‌ها را ناراحت کرده و دنبال سنگ اندازی هستند.

رئیس فدراسیون جودو در پایان خاطرنشان کرد: در پایان با دست پر به دادگاه خواهیم رفت و تمام تلاش خود را به کار بسته ایم و وکیل بسیار خوبی که توانسته است لایحه‌ای بسیار خوب را تنظیم کند در کنار ما است و همچنین محمدرضا داورزنی، مجید زارعیان و نصراله سجادی به عنوان شاهد ما را همراهی می‌کنند.
انتهای پیام/برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن