عمومی

مرد و مردانه بیایند وسط و با پرسپولیس مبارزه کنند

مرد و مردانه بیایند وسط و با پرسپولیس مبارزه کنند

به گزارش خبرورزشی، در حالی با رضا شاهرودی پیشکسوت دوست‌داشتنی پرسپولیس همکلام شدیم که در شمال کشور به سر می‌برد. مدافع چپ خوش‌استیل سال‌های نه چندان دور فوتبال کشورمان هم مثل خیلی‌ها دلش برای تماشای فوتبال تنگ شده و…

آقارضا چه خبر؟ دل شما برای فوتبال تنگ نشده است؟
چرا، خیلی وقت است مسابقات تعطیل شده و بازی‌ها پخش نمی‌شود. امیدوارم این داستان هرچه زودتر تمام شود. ویروس کرونا خیلی خطرناک است، اما می‌توان بازی‌ها را برگزارکرد.

ولی برخی تیم‌ها اعتراض دارند.
گفتم که این ویروس خطرناک است ولی باید منطقی باشیم. اول گفتند لیگ تعطیل است، پرسپولیس قبول کرد. بعد گفتند ادامه پیدا کند، پرسپولیس قبول کرد و حالا نمی‌دانم این اعتراض‌ها به خاطر چیست؟

برخی رقیبان پرسپولیس می‌گویند لیگ تعطیل شود ولی قهرمان تعیین نشود.
مگر می‌شود؟ اینکه تیم اول ۱۰ امتیاز با تیم بعدی فاصله دارد، به معنای قدرت آن تیم است. پرسپولیس هم دوست ندارد لیگ تعطیل شود و همه مربیان و بازیکنان تیم تا جایی که می‌دانم دل‌شان می‌خواهد با برگزاری مسابقات قهرمان شوند. چرا تیم‌های دیگر مرد و مردانه وسط نمی‌آیند مسابقه بدهند و جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند؟

رقیبان پرسپولیس می‌گویند به این تیم برای قهرمانی کمک شده و…
این حرف‌ها و بهانه‌های کرونایی قشنگ نیست. من شنیدم بعضی از این بازیکنان همراه دوستان خود به سفر رفته و کرونا گرفته‌اند. این چه ربطی به فوتبال دارد؟

به هر حال باید قبول کرد برگزاری مسابقات هم به این راحتی‌ها نیست.
امیدوارم هیچ فوتبالیستی مبتلا نشود ولی بقیه مشاغل چه کار می‌کنند؟ اگر این‌طور باشد که باید فوتبال و همه مشاغل تعطیل شود ولی می‌بینیم رستوران‌ها هم باز شده است. مراکز خرید باز است و مردم در بازار رفت‌وآمد می‌کنند. باید با این بیماری کنار بیاییم تا ان‌شا‌ءا… تمام شود. تعطیل کردن فوتبال چاره کار نیست. اگر منطقی بود بوندس‌لیگا دوباره ازسر گرفته نمی‌شد. الان هم شنیدیم لیگ برتر انگلیس و ایتالیا هم قرار است دوباره برگزار شود. باید فوتبالی به این مسئله فکر کنیم.

خیلی‌ها معتقدند این تیم پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های تاریخ این باشگاه است. آیا با پرسپولیس استانکو که شما هم یکی از اعضای آن بودید، قابل مقایسه است؟
آن تیم هم فوق العاده بود و راحت قهرمان ایران می‌شد. دهه ۶۰ هم پرسپولیس علی‌آقا پروین عالی بود و قهرمان و حالا این تیم هم رؤیایی است. نمی‌توانم مقایسه کنم ولی همه ما پرسپولیسی‌ها به این تیم هم افتخار می‌کنیم.

به نظر شما کدام‌یک از بازیکنان فعلی می‌توانستند آن زمان همبازی رضا شاهرودی درآن پرسپولیس فوق العاده باشند؟
بنویسید همه این بازیکنان فعلی پرسپولیس توانایی بالایی دارند و می‌توانستند عضو پرسپولیس استانکو یا علی پروین باشند.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن