عمومی

قول آرتتا به هواداران آرسنال


قول آرتتا به هواداران آرسنال

خبرگزاری ایسنا: سرمربی آرسنال قول داد تیمش در این فصل رقابت‌های لیگ برتر در بین مدعیان قهرمانی باشد.

به نقل از ساکرنت، مایکل آرتتا سرمربی آرسنال پیش از دیدار تیمش برابر لیورپول در نشست خبری خود گفت: زمان خیلی کمی برای آمادگی برای شروع فصل جدید داریم. چهار بازیکن ما الان در قرنطینه هستند و کرونا شرایط را برای ما خیلی سخت کرده است. شاید در آینده ابتلا به این ویروس در بین بازیکنان فوتبال بیشتر شود. چیزی که است ما باید به این شرایط عادت کنیم و بتوانیم با آن کنار بیاییم. هر باشگاهی در این شرایط کار سختی دارد. ما الان بازیکنان را برای بازیهای لیگ آماده می‌کنیم و باید در اختیار تیم های ملی قرار دهیم و در ادامه لیگ برتر شروع می‌شود. زمان خیلی کمی برای آمادگی برای فصل جدید داریم. هر مربی دوست دارد زمان بیشتری برای آمادگی داشته باشد.

سرمربی آرسنال در ادامه صحبت‌های خود گفت: دنی سبایوس قصد ندارد در تیم بماند و قطعی از تیم رفتنی است. با وجود همه سیاست‌ها و فعالیت در نقل و انتقالات من به هواداران آرسنال قول می‌دهم که در این فصل بازی‌های متفاوتی از تیمشان ببینند. می‌خواهیم در بین تیم‌های مدعی قهرمانی باشیم و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم.

او در پایان گفت: من اطمینان دارم که همه کارهایی را که می‌توانیم با هم انجام دهیم تا به اهداف خود برسیم را به کار خواهیم بست. اگر نتوانیم این کار را انجام دهیم، به این دلیل است که ما نمی‌توانیم به آن حد برسیم. ما امیدواریم فردا برابر لیورپول شروع خوبی داشته باشیم و بتوانیم قهرمانی را کسب کنیم. روحیه تیم با این قهرمانی بالا خواهد رفت و امیدوار هستیم بازیکنان خود را بعد از بازی‌های ملی بدون مصدوم و آماده در اختیار داشته باشیم.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن