عمومی

قرار بود دی‌بیاسی با ۱/۱ میلیون دلار جانشین استراماچونی شود!

قرار بود دی‌بیاسی با ۱/۱ میلیون دلار جانشین استراماچونی شود!به گزارش خبرورزشی، هیئت ایرانی شامل چهار نفر بود؛ خلیل‌زاده، رحمان رضایی، خطیر و لودویک دلشات وکیل سوئیسی فدراسیون در پرونده ویلموتس که اخراج شد.

اما ماجرا چه بود؟
کاری به اینکه چه کسی لودویک دلشات سوئیسی را وارد پرونده ویلموتس کرد و چه بلایی سر آن پرونده آمد، نداریم، اما طبق شنیده‌های ما همان موقع که هیئت چهار نفره به قطر رفتند، از طریق همین آقای دلشات با دی‌بیاسی مذاکره شد. حتی خبر موثق داریم از طریق یکی از مدیران تماسی هم با شخص وزیر ورزش گرفته شد که این وکیل سوئیسی می‌تواند دی‌بیاسی را با مبلغ ۱/۱ میلیون دلار به ایران بیاورد، اما در نهایت با مخالفت شخص وزیر، همه چیز منتفی شد!

در آن مقطع استراماچونی نزد هواداران استقلال محبوب بود و خیلی‌ها دنبال این قضیه بودند که از طریق او محبوبیت کسب کنند و یا خودشان با استرا برگردند. البته عده‌ای می‌دانستند که استراماچونی بنا به دلایلی غیرفوتبالی محال است به ایران برگردد، اما به هر حال فضایی فراهم شده بود که آن‌ها بیشتر دیده شوند و خلاصه ۲ تا سفر خارجی هم بروند. وکیل سوئیسی هم که کلاً با فوتبال ایران زندگی می‌کند. پولی که او از این فوتبال برد، خیلی از ستاره‌های فوتبال نبردند، اما به هر حال در آن مقطع تیر آقای وکیل به سنگ خورد و نتوانست مربی مورد نظرش را – که توانایی‌های استراماچونی را هم نداشت – به ایران بیاورد و پورسانت تپل خودش را بگیرد. در ماجرای پرونده ننگین ویلموتس هم که بار دیگر هنر آقای لودویک دلشات به چشم آمد، اما خب به هر حال باید دید کنار او چه کسان دیگری منتفع می‌شوند و پشت پرده‌ها چه خبر است. در مورد استقلال که دو چیز مشخص شد؛ یکی اینکه استراماچونی اصلاً و ابداً نمی‌خواست برگردد و مشکلش هم پول نبود (او حتی وکیلش را هم به جلسه نمایندگان استقلال در قطر نفرستاد) و دیگر اینکه تلاش‌های دوستان برای آوردن دی‌بیاسی و دریافت پول تپل ترانسفر او جواب نداد و در نهایت فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن