عمومی

قاسمی‌نژاد: از پاتوسی خبری نیست

قاسمی‌نژاد: از پاتوسی خبری نیست

به گزارش خبرورزشی، محمد قاسمی‌نژاد پس از پایان آخرین جلسه تمرینی تیم فولاد خوزستان در تهران اظهار داشت: ما تمرینات خوبی را در تهران پشت‌سر گذاشتیم، با برنامه و تمرکز بالا کار کردیم. روند روبه رشدی داشتیم امیدواریم بتوانیم همان روند را ادامه بدهیم و کارمان را راحت‌تر پیش ببریم.

قاسمی‌نژاد در مورد بازی با استقلال عنوان کرد: هر روز تمرین می‌کنیم و فشار می‌آوریم. امیدواریم بتوانیم کار بزرگی انجام بدهیم. روز به روز در تمرینات پیشرفت کنیم و با تمرکز بالا روانه بازی‌ها شویم.

وی در مورد اینکه از آیاندا پاتوسی خبری دارد، اظهار داشت: خیر، از پاتوسی خبری نیست شرایط او طوری نیست که برگردد.

قاسمی‌نژاد در مورد اینکه آیا فولاد می‌تواند سهمیه آسیایی را به دست بیاورد، گفت: هر تیمی دوست دارد سهمیه آسیایی و حتی قهرمانی را به دست بیاورد. ما هم لیگ را با یک هدفی دنبال می‌کنیم. هر روز تمرین و تلاش می‌کنیم که بتوانیم به اهدافی که داریم برسیم و دل تک‌تک هواداران‌مان را شاد کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، احسان مرادیان در پایان تمرین امروز تیم فولاد گفت: ما در تهران تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشتیم فرصت نشد که بازی دوستانه انجام بدهیم. سعی کردیم بین خودمان بازی کنیم. بازی خوبی بود بچه‌ها تلاش کردند تا حدودی به مرز آمادگی رسیده‌ایم. ان‌شاءالله بازی با استقلال اول برگزار شود و شرایط طوری باشد که بتوانیم در اهواز بازی کنیم و دل هواداران‌مان را با یک نتیجه خوب شاد کنیم.

مرادیان در مورد بازی در زمین بی‌طرف عنوان کرد: فکر کنم این حق مسلم هر تیمی است که داخل خانه خودش بازی کند. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. امیدوارم تا آن موقع مردم اهواز رعایت کنند و شرایط خوب شود و ما از حق میزبانی‌مان استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه فولاد چقدر برای کسب سهمیه آسیایی شانس دارد، اظهار داشت: روی کاغذ تا تیم هشتم یا نهم شانس دارد ما هم تلاش می‌کنیم که ان‌اشاءالله به اهدافی که کادر فنی و مجموعه فولاد دارند برسیم و در آخر کار دل هواداران‌مان را با یک نتیجه خوب شاد کنیم.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن