عمومی

طارمی بهترین گزینه برای تقویت پورتو در فصل آینده

ساعت۲۴ -مهاجم ایرانی تیم ریو آوه بهترین گزینه برای خط حمله بهترین تیم فوتبال پرتغال است.

مهدی طارمی ، مهاجم پیشرو ریوآوه و تیم ملی فوتبال ایران ، فقط اولین فصل حضور خود در اروپا سپری می کند ولی عملکرد خوب این بازیکن باعث شده است تا بهترین تیم های فوتبال پرتغال خواهان جذب او باشند. 

این مهاجم ملی پوش ۲۷ ساله ایرانی قبلاً مورد توجه اسپورتینگ بوده است و در ادامه نیز اخباری از علاقه مندی تیم بنفیکا به این بازیکن مطرح شده بود.

پس از این که انتقال مهدی طارمی به اسپورتینگ در ژانویه انجام نشد، نام این بازیکن ایرانی یعنی مهدی طارمی بار دیگر با اسپورتینگ پیوند خورده است و احتمال می‌رود او در تابستان از بین بنفیکا پورتو یا اسپورتینگ راهی یکی از این تیم ها شود. 

عملکرد طارمی در این فصل لیگ پرتغال قابل قبول بوده است و به همین خاطر چند تیم به دنبال حضور او هستند. ولی آن‌طور که رسانه رکورد پرتغال بیان کرد، اختلاف مالی بین مسوولان ریوآوه و تیم‌های خواهان او باعث شد تا فعلا پروژه انتقال این بازیکن به تیمی بزرگ‌تر مسکوت بماند.

روزنامه آبولا خبر داد مهدی طارمی بهترین گزینه برای تقویتت تیم فوتبال پورتو است و سران این تیم به دنبال این بازیکن هستند تا بتوانند خط حمله پورتو را برای فصل آینده تقویتت کنند. 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن