عمومی

سیف الله پور: ۳ بازیکن جدید از تیم نساجی جدا شدند/ مخالف تعویق مسابقات لیگ برتر هستیم

3 بازیکن جدید از تیم نساجی جدا شدند/ مخالف تعویق مسابقات لیگ برتر هستیم ایزد سیف الله پور قائم مقام باشگاه نساجی مازندران در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، – ایزد سیف الله پور قائم مقام باشگاه نساجی مازندران در گفت و گو با ، درباره کنار گذاشتن چند بازیکن از سوی فاضلی سرمربی این تیم اظهار کرد: بله، فاضلی قبل از سفر به کیش شرط گذاشت  که اگر بازیکنان جدید از لحاظ فنی نتوانند نظر کادر فنی  را جلب کنند از تیم کنار گذاشته می شوند که در نهایت بعد از بازی با تیم شهر خودرو ۳ بازیکن را کنار گذاشت.

او ادامه داد: البته آرش افشین، فردین عابدینی و بابایی با باشگاه نساجی به توافق مالی نرسیدند و  از تیم ما جدا شدند اما آرمان قاسمی در تیم ما ماندنی شد و به کارش ادامه می دهد.

   تعویق رقابت های لیگ برتر ظلم به تیم های با برنامه است  قائم مقام باشگاه نساجی مازندران درباره تعویق  برگزاری بازی های لیگ بیستم اظهار کرد: تیم ما بازیکنان اصلی زیادی را از دست داده است، اما ما تمرینات خود را زود شروع کردیم و آماده برگزاری مسابقات هستیم.

به هر حال ما مخالف عقب افتادن بازی های لیگ بیستم هستیم چرا که معتقدیم  تعویق رقابت ها ظلم به تیم های با برنامه است، اما این موضوع به نفع تیم های بی برنامه محسوب می شود.

در مجموع ما حاضر نیستیم که بازی های لیگ برتر فوتبال با تاخیر برگزار شود.

او افزود: مسابقات فوتبال را باید با وجود شیوع ویروس کرونا” برگزار کنیم چرا که این ویروس تا ۲ سال آینده هم وجود دارد و از بین نمی رود.

زمانی که ۳۰ نفر از ویروس کرونا فوت کردند مسابقات فوتبال تعطیل شد، اما بعد از اینکه آمار مرگ و میر افزایش یافت بازی ها برگزار شد.

به هر حال مسئولان فوتبال هر جا که کم می آورند از ویروس کرونا برای عذر و بهانه خود بهره می برند، اما آن ها  باید رقابت ها را در هر شرایطی برگزار کنند.

کلید واژه ها: ایزد سیف الله پوربازیکننساجی مازندراننساجیبازیباشگاهلیگ برترقائم مقامرقابت های لیگ برترمازندرانباشگاه خبرنگارانتعویقگفت و گومسابقاتخبرنگارفردین عابدینیبرترکنارجدیداللهآرمان قاسمیفاضلیادامهسفر به کیشخبرنگارانشهر خودرومقامبازیکنانکادر فنیعابدینی


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن