عمومی

سرنوشت مک‌گرگور مثل مایکل جردن و فلوید می‌ودر

سرنوشت مک‌گرگور مثل مایکل جردن و فلوید می‌ودربه گزارش خبرورزشی، کانر مک‌گرگور در حالی در ۳۱ سالگی از دنیای مبارزه در UFC خداحافظی کرد که به عقیده خیلی‌ها برای ترک رینگ خیلی زود اقدام کرد. این خداحافظی که قبلاً هم دو بار تکرار و وتو شده بود در شرایطی این بار عملی شد که قبلاً هم ورزشکارانی بودند که چنین تصمیمی گرفتند و آن را خیلی زود برگرداندند. ورزشکارانی که ورق زدن پرونده‌شان نشان می‌دهد آنچنان هم نباید به خداحافظی‌ها اطمینان کرد.

مایکل جردن
اسطوره بسکتبال دنیا دو بار سابقه خداحافظی داشت. او یک بار از اکتبر ۱۹۹۳ تا ۱۸ مارس ۱۹۹۵ به مدت ۱۷ ماه خداحافظی کرد و سپس برگشت. بار دوم ۱۳ ژانویه ۱۳۹۹ بود که ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۱ مهلتش را تمام کرد. این خداحافظی ۲ سال و ۹ ماه طول کشید و سپس جردن تصمیم گرفت دوباره به میادین برگردد.

پل اسکولز
برای پل اسکولز هافبک باسابقه منچستریونایتد یک بار در تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۱ اتفاق افتاد که بخواهد کفش‌هایش را آویزان کند. این خداحافظی به درخواست الکس فرگوسن و هواداران باشگاه در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۱۲ به اتمام رسید. خداحافظی اسکولز ۸ ماه بیشتر طول نکشید و سپس به مستطیل سبز برگشت تا برای یازدهمین بار قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند.

فلوید می‌و‌در
رکورد خداحافظی‌ها در اختیار فلوید می‌ودر است. بوکسور معروف اولین بار در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۰۷ خداحافظی کرد و آن را تا ۱۹ سپتامبر ۲۰۰۹ یعنی به مدت یک سال و ۹ ماه طول داد. او سپس به میادین برگشت و ۶ سال مبارزه کرد. خداحافظی دوم او ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۵ بود که تا تاریخ ۲۶ آگوست ۲۰۱۷ طول کشید. او فقط برای مبارزه با مک‌گرگور قول خداحافظی اش را شکست. او مک‌گرگور را شکست داد و برای سومین بار خداحافظی کرد.

آندرتیکر
کشتی‌کچ‌کار معروف آمریکایی اولین بار از آپریل ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ یک سال تمام را بیرون نشست و خداحافظی اش را اعلام کرد. او برای مبارزه با جان سینا قول خداحافظی اش را شکست. او با غلبه بر جان سپس اعلام خداحافظی کرد تا اینکه ۲ ماه پیش برای مبارزه با ای‌جی‌استایلز خودش را آماده کرد و به میادین برگشت.

میشاییل شوماخر
میشاییل شوماخر راننده آلمانی فرمول یک که لقب همه رانندگان خوش‌فرمان به اسم او شناخته می‌شود، ۲۲ اکتبر ۲۰۰۶ بعد از اینکه رکورد ۷ قهرمانی در فرمول یک با فراری را به دست آورد از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کرد. این خداحافظی ۴ سال طول کشید تا اینکه کمپانی مرسدس در ۱۴ مارس ۲۰۱۰ به شوماخر پیشنهاد داد تا به میادین برگردد. هرچند او در برگشت عملکرد موفقیت‌آمیزی نداشت…

مایکل فلپس
مایکل فلپس شناگر معروف بعد از اینکه هجدهمین مدال طلای خود در المپیک لندن را به دست آورد، خداحافظی کرد. او سال ۲۰۱۴ به میادین برگشت تا برای المپیک ریو آماده شود. حاصل این بازگشت رسیدن به طلا بود.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن