عمومی

سازمان لیگ: فرصت تعیین شده برای نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال تمدید نمی شود

ایرنا- سازمان لیگ فوتسال در اطلاعیه ای اعلام کرد که زمان اتمام نقل و انتقالات مسابقات لیگ برتر فوتسال تمدید نخواهد شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، – تهران- ایرنا- سازمان لیگ فوتسال در اطلاعیه ای اعلام کرد که زمان اتمام نقل و انتقالات مسابقات لیگ برتر فوتسال تمدید نخواهد شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، مطابق با دستورالعمل برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در فصل ۱۴۰۰ ۱۳۹۹ پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه ۱۳۹۹ زمان اتمام نقل و انتقالات مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور است و این فرصت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

زمان شروع لیگ برتر فوتسال نیز اول آبان ماه است و ۱۴ تیم در قالب دو گروه هفت تیمی به رقابت خوهند پرداخت.

  مرحله دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور در فصل مسابقاتی ۱۳۹۹ ۱۳۹۸ نیز پس از بررسی اعتراضات واصله و صدور رای از سوی کمیته انضباطی و اخذ مجوزهای لازم از ستاد مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.

برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در رده های سنی امید، جوانان و نوجوانان نیز به محض اخذ مجوزهای لازم از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: لیگ برتر فوتسالفوتسالنقل و انتقالاتلیگ برترمسابقاتانتقالاتسازمان لیگ فوتسالسازمان لیگزمانبرترنقل و انتقالات لیگ برترتمدیدلیگ فوتسالسازماناتماماطلاعیهکمیته انضباطیکشورلیگ دسته دومگزارشاعلامدستورالعملمرحله دوماعتراضاتفرصتگروه هفتآبان ماهلیگ دستهبرگزاریپنجشنبه


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن