عمومی

داروندارم را از استقلال می‌بینم

داروندارم را از استقلال می‌بینم

به گزارش خبرورزشی، محسن کریمی وینگر استقلال معتقد است بیشتر از آنکه شرایط بدنی او باعث مصدومیتش شود، درگیری ذهنی دلیل مصدومیتهایش بوده است.
او گفته: ما برای همه فوتبالیست‌ها پیش آمده که در یک مقطعی که اصلا فکرش را نمی‌کنند و خیلی آماده هستند به‌یکباره آسیب می‌بینند و من هم همین‌طور شدم و پیش خود فکر می‌کردم الان که بدنم آماده است چرا باید مصدوم شوم و چرا باید ناگهان این اتفاقات بیفتد. این ذهنیت به من یک استرس بزرگ وارد می‌کرد که نکند دوباره مصدوم شوم و این اتفاق می‌افتاد.
کریمی علیرغم مصدومیت‌های متعددش، به آینده ورزشی‌اش امید زیادی دارد: خدا را خوش نمی‌آید که من برنگردم و حقم را نگیرم! من جوان هستم و حالا حالا‌ها جای کار دارم و هنوز مانده تا در فوتبال کار در بیاورم.
اینکه او در استقلال به حقش خواهد رسید یا نه، سوال دیگری است که کریمی به آن پاسخ داده است: حالا هرچه قسمت من باشد، همان خواهد شد. استقلال که خانه خودمان است و من همه‌جوره و قلبا این تیم را دوست دارم. داروندارم را از استقلال می‌بینم. من خودم را عضو این باشگاه می‌دانم و هرچیزی از زندگی دارم، از استقلال است. هرگز یادم نمی‌رود که چه در این تیم باشم و چه نباشم هرچه دارم از این تیم و هوادارانش است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن