عمومی

حسینی: سعادتمند برنامه های خوبی برای بلند مدت دارد/ تکلیف لیگ باید در زمین مسابقه مشخص شود

– دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: از همه هواداران خوبی که با رای خود باعث شدند عنوان بهترین واکنش لیگ قهرمانان آسیا به من برسد، تشکر می کنم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، در آخرین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سیو سید حسین حسینی مقابل الدحیل از نگاه کاربران بهترین واکنش .

دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: از همه هواداران خوبی که با رای خود باعث شدند عنوان بهترین واکنش لیگ قهرمانان آسیا به من برسد، تشکر می کنم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، در آخرین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سیو سید حسین حسینی مقابل الدحیل از نگاه کاربران بهترین واکنش دروازه بان ها در لیگ قهرمانان آسیا شناخته شد.

حسینی در این خصوص اظهار کرد: همان طور که وقتی یک تیم گل می زند حاصل تلاش همه بازیکنان است، زمانی که در کار دفاع و بسته نگاه داشتن دروازه هم اتفاق مثبتی می افتد ثمر تلاش همه بازیکنان است و من از هم بازیانم که با دوندگی در زمین تلاش کرده و به بسته نگه داشتن دروازه کمک می کنند، تشکر می کنم.

او ادامه داد: آقای سعادتمند برنامه های بلند مدت خوبی برای استقلال دارد و امیدوارم در این راه موفق باشد.

ما هم به عنوان بازیکن همه تلاش خود را در راه موفقیت استقلال انجام می دهیم.

حسینی درباره شروع مسابقات لیگ برتر گفت: ما از شروع لیگ واهمه نداریم و حرف مان هم این است که تکلیف جدول باید در داخل زمین مشخص شود.

هر تیمی حقش است درون زمین قهرمان شود نه با حکم و رای و نظرسنجی از بیرون زمین.

دروازه بان استقلال خاطرنشان کرد: درست است که با صدر جدول فاصله داریم، اما برای قهرمانی هم چنان شانس داریم و تا آخرین لحظه ای که شانس داشته باشیم برای این منظور تلاش خواهیم کرد.

او گفت: اگر صحبتی برای برگزار نکردن لیگ بود، صرفا به خاطر سلامتی جامعه است و هنوز هم می گویم نباید جان انسان ها فدای مسابقات شود.

با این وجود تابع تصمیمات مقامات مربوطه هستیم و به این تصمیمات احترام می گذاریم.

اما باز هم می گویم ای کاش مسئولان خانواده ما را هم در نظر می گرفتند و ما را وارد این چالش پر ریسک و خطرناک نمی کردند.

سید حسین حسینی اذعان کرد: دل مان واقعا برای تمرین و فوتبال تنگ شده و امیدوارم هرچه زودتر شرایط دنیا و به خصوص کشور ما به حالت عادی بازگردد.

یکی از دغدغه ها و نگرانی های من کسب و کار مردمی است که در این چند ماهی که کشور درگیر کرونا بوده آسیب دیده است.

ما بهترین مردم دنیا را داریم و آن ها لایق بهترین ها هستند و امیدوارم این مردم با پشت سر گذاشتن مشکلات اقتصادی به آن چه شایسته شان هست برسند.

وی در ادامه اضافه کرد: کرونا باعث شده بعضی از سودجویان از شرایط سوء استفاده کنند و با سوء استفاده از نیاز مردم و شرایط جامعه با جان و سلامت مردم دست به سوداگری بزنند.

نمی دانم چطوری اما آن هایی که در مقام تصمیم گیری برای کشور هستند با این جریانات فساد و سوداگری مقابله کنند.

چرا که مطمئن هستم خیلی از این گرانی ها ساختگی است و توسط این جریانات فساد و سودجو به صورت دستی درست شده و ربطی به کرونا ندارد.

حسینی در پایان گفت: اگر فوتبال می تواند در این روزها روی روحیه مردم تاثیر مثبت بگذارد، به عنوان عضو کوچکی از خانواده فوتبال خوشحال می شوم که در این کار خیر دخیل باشم.

اما امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ هم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مجوز آغاز تمرینات و مسابقات را بدهد تا برای بازیکنان، مربیان، داوران و همه عواملی که در اجرای تمرین و برگزاری یک مسابقه دستی بر آتش دارند خطری ایجاد نشود.

انتهای پیام
کلید واژه ها: لیگ قهرمانان آسیاقهرمانان آسیالیگ قهرمانانتیم فوتبال استقلالکنفدراسیون فوتبالدروازه باناستقلالفوتبال استقلالسید حسین حسینیقهرمانانفوتبالبهترینحسینآسیاحسینیواکنشکنفدراسیونتیم فوتبالحسین حسینیدروازههوادارانواکنش دروازه بانسید حسینکاربراننظرسنجیالدحیلباشگاهگزارشایسناآخرین


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن