عمومی

حرف آخر| با پول مردم سر مردم منت نگذارید


حرف آخر| با پول مردم سر مردم منت نگذارید

خبرورزشی/ فرهاد اشراقی؛ هر مدیری در استقلال و پرسپولیس روی کار می‌آید یک جمله معروف دارد؛ «من بدهی‌های قبلی باشگاه را دادم!»

بله، مدیران راست می‌گویند همه آن‌ها بدهی‌های قبلی را پرداخت کرده‌اند، اما نه از جیب خودشان بلکه از جیب مردم و پول بیت‌المال!

مدیران باشگاه‌ها جوری می‌گویند ما بدهی‌های قبلی را پرداخت کرده‌ایم که هرکس نداند فکر می‌کند از شکم زن و بچه خودشان زده و یا خانه و ماشین زیر پای خود را فروخته‌اند و بدهی‌ها را داده‌اند! در صورتی که اصلاً و ابداً چنین نیست و هرچه هست پول بیت‌المال است که به هر حال برند استقلال و پرسپولیس آن را به سمت خودش می‌کشد. بله، یک مدیر می‌تواند ادعا کند که بدهی‌ها را مدیریت کرده و یا از فلان طلبکار زمان گرفته است، اما بابت پول دادن نباید سر مردم منت بگذارد، چون این پول مفتی که به جیب امثال بویان، بودیمیر، الحاجی‌گرو و… می‌رود پول همین مردم است که به شکل و شمایل دیگری توسط آقای مدیر و با کلی تأخیر و جریمه دیرکرد به آن‌ها می‌رسد!

مدیرعامل پرسپولیس و استقلال از وزیر نفت و نیرو و بهداشت و… معروف‌تر است و بیشتر با تلویزیون و رسانه‌ها مصاحبه می‌کند. اگر آدم خوبی باشد که هیچ، اما اگر اعتقادی به پول حلال نداشته باشد، می‌تواند از رانت پستش هم استفاده کند و کلی پورسانت فلان قرارداد خارجی را بگیرد.

از همه این‌ها که بگذریم یک مدیرعامل می‌داند پرسپولیس و استقلال چقدر بدهی دارند و با علم به این مسئله پا پیش می‌گذارد و با ستاره‌ها عکس قدی می‌گیرد! چطور موقع مصاحبه با تلویزیون و عکس گرفتن که می‌شود ژست مدیریت می‌گیرند، اما موقع پرداخت بدهی‌های معوقه از جیب مردم باید سر همان مردم منت بگذارند؟!


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن