عمومی

توصیه های رهبر انقلاب به دانشجویان


توصیه های رهبر انقلاب به دانشجویان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حجت الاسلام مصطفی رستمی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با بیان این مطلب افزود: دومین خواسته هدایتگر  و توصیه مقام معظم رهبری به دانشجویان تقویت مبانی معرفتی بود که مانع انحراف می‌شود و سومین خواسته ایشان از دانشجویان این بود که پرچم مطالبه گری و آرمانخواهی را هرگز زمین نگذارند.

رستمی درباره چهارمین خواسته رهبری از جنبش دانشجویی گفت: ایشان از دانشجویان خواستند که دامنه مخاطبان و فعالیت خود را وسیع‌تر کنند تا هرکس را که به نوعی دل در گروه انقلاب دارد و دلش برای اعتلای کشور می‌تپد بتوانند جذب کنند و چتر یارگیری شان همواره باز باشد.

او با بیان این که دیدار و ارتباط پیوسته و باز و با نشاط رهبر معظم انقلاب با دانشجویان به شکل سنت درآمده است گفت: این دیدار‌ها نمودار این است که نقد در کشور گوش شنوا دارد و بچه های دانشجو به تحرک و مطالبه گری دعوت می‌شوند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به توصیه رهبری به دانشجویان برای بیان مطالباتشان بدون تخریب و پرخاشگری گفت: بی تردید تلقی حضرت آقا این است که جوانان بدون تمایلات به قدرت، حرف‌هایی می‌زنند که حرف عموم مردم است.

رستمی افزود: حضرت آقا به دیدار با دانشجویان نگاه راهبردی دارد و تاکید دارند باید به جوانان میدان داد، زیرا جوانان مدیران آینده کشور هستند.

حسین زینلیان از فعالان دانشجویی نیز جنبش دانشجویی را فرزند مردم دانست و گفت: جنبش دانشجویی در کف جامعه و در میدان و صحنه‌های مختلف حضور دارد و از این جهت است که مطالبه گری دارد.

او افزود: جنبش دانشجویی صرفا دنبال خرده گیری از مسئولان نیست و می‌تواند مشکلات کشور را رصد کند و به مسئولان منتقل سازد.

 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن