عمومی

توصیه آقای گل پرسپولیس به مهاجم جوان این تیم

توصیه آقای گل پرسپولیس به مهاجم جوان این تیمبه گزارش رسانه ۷، با فرشاد پیوس آقای گل سال‌های نه چندان دور فوتبال ایران و بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس درباره خط حمله تیم قهرمان گپ زدیم.

بدون مقدمه می‌خواهیم بپرسیم زدن ۴۰ گل در ۲۷ بازی برای تیم قهرمان لیگ خوب است؟
پرسپولیس تیم مقتدری بوده که توانسته ۴ هفته زودتر قهرمان لیگ شود. اینکه ۴۰ گل زده و فقط ۱۳ گل خورده شاید تاکتیک مربیان تیم برای نتیجه گرفتن باشد. اینکه هدف اول گل نخوردن باشد.

در مقایسه با سایر لیگ‌ها تعداد گل زده پرسپولیس به عنوان قهرمان پایین است. تیم قهرمان تا به الان ۸ گل کمتر از استقلال زده است؟
گفتم که باید دید تاکتیک و هدف مربیان چیست. استقلال ۲۷ گل خورده و پرسپولیس ۱۳ گل! شاید استقلالی‌ها درخط حمله موفق‌تر بوده باشند، اما در دفاع عملکرد پرسپولیس خوب بوده است. هرچند شاید توقع ما زدن گل‌های بیشتر باشد ولی از این تیم و یحیی گل‌محمدی راضی هستیم. قهرمانی پرسپولیس یعنی کادر فنی و بازیکنان کار خودشان را درست انجام داده‌اند.

علی علیپور هم فقط ۱۰ گل زده است. نظری ندارید؟
علی به نظرم در خط حمله تنهاست. او اغلب فصل درخط حمله تنها بود و با این وجود عملکرد خوبی داشت. فوتبال علی علیپور مدرن است و بیشتر سعی می‌کند مهاجمی در خدمت تیم باشد.

و مهدی عبدی؟
مهدی عبدی جوان مستعدی است که تمام ویژگی‌های لازم برای یک مهاجم شش‌دانگ را دارد، اما به او توصیه می‌کنم از فرصت‌هایش بهتر استفاده کند.

منظور موقعیت‌های گلی است که به دست می‌آورد؟
هم این موضوع و هم فرصت بازی است که به او می‌رسد. پرسپولیس تیم بزرگی است که همه از بازیکنان تازه‌وارد هم انتظار درخشش دارند. عبدی باید قدر فرصت بازی در تیم بزرگ پرسپولیس را بداند.

البته ۴ گل هم زده است.
گفتم که او مایه‌های درخشش در پرسپولیس را دارد ولی نباید زود سیر شود. عبدی باید در هر مسابقه‌ای تشنه گلزنی باشد.

برخی کارشناسان هم معتقدند عبدی جوان به عنوان بازیکن تعویضی بیشتر کارایی دارد تا بازیکن فیکس.
این بازیکن جوان خودش باید این طرز تفکر را با گلزنی از بین ببرد.

کریستین اوساگونا را چطور دیدید؟
اصلاً کجاست؟! اگر قرار است این مهاجم خارجی با قرارداد دلاری نتواند به پرسپولیس کمک کند بهتر است به یک جوان ایرانی میدان داده شود.

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن