اخبار داغاخبار فوریالنصر عربستانپرسپولیسلیگ برترمهدی تاج

ترس شدید هواداران پرسپولیس پس از وعده مهدی تاج

ترس شدید هواداران پرسپولیس پس از وعده مهدی تاج

مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران که پس از شکایت مارک ویلموتس به فیفا قاطعانه گفته بود «خطری ایران را تهدید نمی‌کند»، امروز اظهارنظر مشابهی درباره شکایت از پرسپولیس انجام داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه النصر عربستان پس از قبول شکست مقابل پرسپولیس ایران در مرحله نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از تیم ایرانی به بهانه استفاده از بازیکنان غیرمجاز، به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد و خواستار تغییر نتیجه بازی شد.

شکایت النصر به AFC اعلام وصول شده و مسئولان کنفدراسیون آسیا هم استعلام‌هایی را از فیفا گرفته‌اند. گفته می‌شود طی یکی دو روز آینده جواب شکایت النصری‌ها از سوی AFC اعلام می‌شود.

درحالی‌که گمانه‌زنی‌های مختلفی نسبت به رأی کنفدراسیون آسیا در پرونده پرسپولیس انجام شده است، مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران که در حال حاضر یکی از نواب رئیس AFC هم است، به این موضوع واکنش نشان داد.

تاج عصر امروز در اینستاگرام خود نوشت:

به عنوان نایب رئیس AFC موضوع اعتراض علیه پرسپولیس را بررسی کردم. به رغم تلاش عده‌ای، هیچ خطری باشگاه پرسپولیس ایران را در لیگ قهرمانان آسیا تهدید نخواهد کرد و اعتراض باشگاه عربستان کاملاً نابجا است».

آخرین باری که مهدی تاج اظهارنظر قاطعانه‌ای در خصوص پرونده شکایت از یک طرف ایرانی در مجامع بین‌المللی انجام داد، مربوط به مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی ایران بود.

ویلموتس پس از قطع همکاری با فدراسیون فوتبال ایران، برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد. در همان روزها مهدی تاج که ریاست فدراسیون فوتبال را بر عهده داشت، بارها در مصاحبه‌هایش قاطعانه تأکید می‌کرد که هیچ خطری ایران را در پرونده ویلموتس تهدید نمی‌کند و این فدراسیون فوتبال است که برنده شکایت به فیفا خواهد بود.

اما گذشت چند ماه خط بطلانی بر ادعای مهدی تاج کشید و فیفا ایران را به پرداخت ۶ میلیون یورو غرامت در حق ویلموتس محکوم کرد.

این امیدواری وجود دارد که اظهارنظر اخیر مهدی تاج درباره پرسپولیس، سرنوشت مشابهی با ادعای خود درباره شکایت ویلموتس پیدا نکند. در غیر این صورت باید شاهد حذف نماینده ایران از فینال لیگ قهرمانان آسیا باشیم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن