عمومی

ترابی ۳۵ درصد از قراردادش را به پرسپولیس می‌دهد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نحوه جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس باعث ناراحتی شدید هواداران از این بازیکن و البته دلخوری یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان شد.

مهدی ترابی در قراردادش بندی داشت مبنی بر اینکه اگر باشگاه تا پایان فصل نتواند ۹۰ درصد قراردادش را بدهد می توانست قراردادش را یک طرفه فسخ کند. او با استناد به همین بند با توجه به اینکه ۷درصد از مطالباتش تا رسدین به ۹۰ درصد مانده بود هفته گذشت به طور ناگهانی در باشگاه حاضر شد و این بند خود را فعال کرد.

ترابی در حالی اقدام به این کار کرد که در قرارداد او بندی دیگری هم وجود داشت در این راستا که اگر پیشنهادی از خارج داشته باشد با پرداخت ۳۵ درصد به باشگاه پرسپولیس می تواند لژیونر شود اما نحوه رفتار این بازیکن باعث شد تا خیلی از افراد به او خرده بگیرند که وی بدون توجه به شرایط باشگاه و برای اینکه ۳۵ درصد را به این باشگاه ندهد برای تنها ۷ درصد پرداخت نشدن مطالباتش تا ۹۰ درصد اقدام به فسخ کرده است.

ظاهرا تماس هایی که با این بازیکن گرفته شده باعث شد تا ترابی برای جبران این جدایی اعلام کند آن ۳۵ درصدی که بابت لژیونر شدن باید به باشگاه می پرداخته را با وجود فسخ قرارداد به پرسپولیس می دهد. 

البته او از سرخپوشان طلب دارد و ظاهرا قصد دارد این طلب را در ازای ۳۵ درصد ببخشد و مابقی پول تا رسیدن به ۳۵ درصد را به باشگاه بدهد. 

انتهای پیام/برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن