عمومی

بهترین ستاره پرسپولیس در مسیر جدایی ؛ پای یک اینجنت جنجالی در میان است

ظاهراً یکی از تیم های درجه دو لیگ ستارگان قطر مشتری پروپاقرص مهدی ترابی است و حاضر است پول خوبی برای به خدمت گرفتن او پرداخت کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : – ظاهراً یکی از تیم های درجه دو لیگ ستارگان قطر مشتری پروپاقرص مهدی ترابی است و حاضر است پول خوبی برای به خدمت گرفتن او پرداخت کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : در قرارداد مهدی ترابی و پرسپولیس آمده است در صورت دریافت پیشنهاد خارجی و موافقت باشگاه، مهدی ترابی می تواند با پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد خود با تیم جدیدش، از پرسپولیس جدا شود.

نکته عجیب در مورد بند فوق الذکر این است که این شرط ابتدای فصل جاری و در بحبوحه عقد قرارداد با جونیور براندائو با پرسپولیس توسط یک مدیربرنامه شناخته شده در ایران به قرارداد ترابی اضافه شد.

ظاهراً یکی از تیم های درجه دو لیگ ستارگان قطر مشتری ترابی است و احتمال دارد او برای فصل آینده راهی تیمی شود که حتی سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را هم ندارد! ناگفته پیداست که اوضاع بد مالی پرسپولیس هم می تواند در این انتقال نقش بسزایی داشته باشد چراکه پول خوبی از ترانسفر مهد ی ترابی به باشگاه تزریق می شود.

کلید واژه ها: لیگ ستارگان قطرمهدی ترابیپرسپولیسلیگ ستارگانقراردادترابیفوتبالفوتبال ایرانستارگانپرداختیکی ازمهدیخبرگزاریایرانجونیور براندائومبلغ قراردادعقد قراردادمشتریخدمتپارسبراندائودر ایرانپیشنهادجونیورجداییخارجیستارهموردتوسطمسیر


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن