اخبار داغتیم ریورپلاتهفوتبال ایتالیافوتبال جهانگونزالو هیگواینیوونتوس

برای پایان فوتبالم به حضور در ریورپلاته فکر می کنم ؛ پارس فوتبال

برای پایان فوتبالم به حضور در ریورپلاته فکر می کنم ؛ پارس فوتبال

گونزالو هیگواین مهاجم یوونتوس گفت که دوست دارد فوتبالش را در تیم ریورپلاته به اتمام برساند چرا که این تیم را بسیار خوشایند می داند و می گوید در حال حاضر همه چیز دارند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هیگواین پس از پایان قرنطینه به تورین برگشته است اما فقط یک سال از قراردادش در یووه مانده است. او دوران قرنطینه را در کشورش آرژانتین سپری کرد و حتی گفتگویی اینترنتی با بازیکنان جوان تیم ریورپلاته داشت. بازیکن ۳۲ ساله گفت :

” ریورپلاته باشگاهی است که همه چیز به من داده است. به من این فرصت را دادند تا پیشرفت کنم و به رئال مادرید ملحق شوم اما در حال حاضر نمی دانم که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. تمرکزم روی تورین است. تیم گایاردو بسیار تاثیرگذار است. آنها کیفیت، قدرت و همه چیز را دارند.وقتی بازیهایشان را می بینی می فهمی که مهاجم تیمشان صاحب موقعیت های زیادی می شود. قطعا به عنوان کسی که قبلا در ریورپلاته بازی کرده بازیهایشان را دنبال می کنم و وقتی انها را می بینم با خودم می گویم “چقدر زیباست” گایاردو نگاه همه را جلب کرده و شایسته تحسین است. به بازگشت به ریورپلاته برای پایان فوتبالم و بازنشستگی در ان جا فکر می کنم.”

هیگواین دوران فوتبالش را در تیم آرژانتینی شروع کرد و در ۴۱ بازی برای این تیم ۱۵ گل به ثمر رساند و در ژانویه ۲۰۰۷ به رئال مادرید ملحق شد. ریور از سویی در سال ۲۰۱۸ قهرمان لیبرتادورس شد و سال گذشته به فینال مسابقات رسید که مقابل فلامینگو مغلوب شدند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن