عمومی

برای بازی با تراکتور آماده نیستیم

برای بازی با تراکتور آماده نیستیمبه گزارش خبرورزشی، نتیجه تست کرونای جدید استقلالی‌ها به خود باشگاه اعلام شده، اما تا دیشب و تا ساعاتی که روزنامه برای چاپ آماده می‌شد، رسانه‌ای نشده بود و فقط خود باشگاه می‌داند چند کرونایی دارد. این همان خبری است که روز سه‌شنبه تیتر یک خبرورزشی بود؛ «نتیجه تست کرونای استقلالی‌ها محرمانه است»، اما سؤال اینجاست که چرا محرمانه؟ مگر نباید نتیجه این تست به کمیته انضباطی برود تا آن‌ها برای بازی با پارس جنوبی تصمیم بگیرند؟

اگر هر ۹ نفر کرونایی باشند…
نکته اینجاست که فقط از ۹ استقلالی مشکوک به کرونا تست مجدد گرفته‌اند. حالا فرض کنید تست هر ۹ نفر دوباره مثبت شده باشد (که بعید می‌دانیم) خب در این صورت چه فرضیه‌ای ثابت می‌شود؟ اگر لیست استقلال را ۳۸ نفر در نظر بگیریم (کل کسانی که ID کارت دارند) که قاعدتاً و طبق قانون باز هم به ۲۵ درصد نمی‌رسد. اما از شواهد و قرائن چنین برمی‌آید که قرار نیست بازی پارس جنوبی و استقلال ۳ بر صفر شود. دیروز هم نوشتیم که این بازی مثل بازی نساجی- فولاد به احتمال بسیار زیاد تجدید می‌شود.

فشار برای تعویق بازی با تراکتور
مسئله بعدی، اما بازی شنبه استقلال – تراکتور است… تا دیروز که استقلال هیچ تمرینی نداشت. امروز و در فاصله دو روز تا بازی با تراکتور شاید (توجه کنید، شاید) استقلال با ۱۴، ۱۵ نفر تمرین کند و فردا هم نهایتاً می‌تواند یک تمرین سبک انجام دهد و برای بازی شنبه با تراکتور آماده شود. البته استقلالی‌ها دارند فشار می‌آورند که بازی شنبه شب لغو شود، ولی باید دید موضع سازمان لیگ چیست؟! اگر بازی استقلال و تراکتور به تعویق بیفتد قاعدتاً بازی بعدی آبی‌ها با صنعت نفت هم باید لغو شود و این یعنی حداقل تعویق ۳ بازی استقلال (با احتساب بازی با پارس جنوبی) نکته اینجاست که استقلال در جام حذفی هم یک مرحله از پرسپولیس عقب است یعنی باید با سپاهان بازی کند و این تیم را ببرد تا به نیمه نهایی برسد. از طرفی مجیدی می‌گوید بعد از قرنطینه و سلامتی بازیکنان نمی‌توان بلافاصله بازی کرد که حرف غلطی هم نیست، ولی سؤال اینجاست که بالاخره چه زمانی باید بازی‌های معوقه استقلال را برگزار کرد که با لیگ قهرمانان آسیا (۲۴ شهریور قرار است شروع شود) تداخل پیدا نکند و آبی‌ها هم متضرر نشوند؟!

سکوت سازمان لیگ
دیروز سازمان لیگ هیچ واکنشی نسبت به تعیین تکلیف کرونایی‌های استقلال نشان نداد و همه در بلاتکلیفی بودند. با چند بازیکن استقلال که صحبت کردیم، می‌گفتند ما اصلاً آماده بازی نیستیم و تمرین هم نداریم و بعید می‌دانیم که بازی حداقل شنبه شب برگزار شود.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن