اخبار داغاخبار فوریباشگاه پرسپولیسبرانکو ایوانکوویچپرسپولیسفوتبال ایرانلیگ برتر

برانکو ایوانکوویچ ؛ پرسپولیس بالاخره راه فرار از شکایت برانکو را پیدا کرد!

برانکو ایوانکوویچ ؛ پرسپولیس بالاخره راه فرار از شکایت برانکو را پیدا کرد!

به نظر می رسد که باشگاه پرسپولیس از طریق مکاتبه با فیفا و توافق با باشگاه بلژیکی رویال آنتورپ، راه سازش با برانکو ایوانکوویچ را پیدا کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در شرایطی که مصاحبه های پی در پی دارا بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است و در حالی که مهلت نهایی پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش فردا به پایان می رسد، باشگاه پرسپولیس از طریق مکاتبه با فیفا و توافق با باشگاه بلژیکی راه سازش با برانکو را پیدا کرد.

باشگاه پرسپولیس امروز ابتدا با پرداخت ۲۰ هزار یورو جریمه دیرکرد به حساب بانک عمانی به برانکو اطمینان داد قصد دارد با او تسویه حساب کند. سپس ۱۰۰ هزار یورو جداگانه به حساب برانکو پرداخت و تمام طلب مارکو، بدنساز سابق خود را هم تسویه کرد.

پرسپولیس طلب زلاتکو و پانادیچ را گردن فیفا انداخت

قدم بعدی باشگاه پرسپولیس نامه نگاری با فیفا بود. این باشگاه در نامه ای که برای فدراسیون بین المللی فوتبال فرستاده خواهان پرداخت مطالبات ایگور پانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ از محل درآمدهای خود بابت حضور بازیکنان پرسپولیس در جام جهانی شده است. پرسپولیس از این بابت، مبلغی نزد فیفا اعتبار دارد و مدیران این باشگاه از فیفا خواسته اند این پول به حساب اعلام شده از سوی وکیل برانکو واریز شود تا پرونده شکایت زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ مثل پرونده برانکو به کمیته حقوقی فیفا نرود. گویا با توضیحاتی که پرسپولیسی ها درباره تحریم و مشکلات جا به جایی پول داده اند، فیفا متقاعد شده این مبلغ را به دو طلبکار باشگاه پرسپولیس بپردازد.

پول آنتورپ هم به حساب برانکو می رود

برنامه بعدی باشگاه پرسپولیس اما دریافت ۵۵۰ هزار یورو از باشگاه آنتورپ و انتقال کامل این پول به حساب برانکو در عمان است. اگر این مبلغ که سهم پرسپولیس از انتقال بیرانوند است، به برانکو پرداخت شود، با احتساب پرداخت ۱۰۰ هزار یورویی که پرسپولیس امروز برای اثبات حسن نیت خود برای برانکو واریز کرده، باشگاه باز هم مبلغی نزدیک به ۳۵۰ هزار یورو به سرمربی اسبق خود بدهکار می ماند. امروز وکیل برانکو گفته بود چرا پرسپولیسی ها از ابتدا به آنتورپ نگفتند این پول را به حساب برانکو بریزد اما یکی از مدیران پرسپولیس گفت :

باشگاه بلژیکی حاضر به انجام چنین کاری نبود. آنها با ما طرف هستند نه با سرمربی اسبق ما… البته الان هم مشکلی نیست و این پول حداکثر تا ابتدای هفته آینده به حساب برانکو در عمان واریز می شود.

همین مدیر پرسپولیس که با وجود دلخوری دارا بوشیچ وکیل برانکو، مدعی بود این باشگاه علاوه بر ۲۰ هزار یورور جریمه دیرکرد، صد هزار یورور به حساب برانکو واریز کرده و رونوشت نامه نگاری با فیفا برای تسویه حساب مطالبات پانادیچ و زلاتکو را هم به دست برانکو رسانده،  گفت:

مابقی طلب برانکو را هم ظرف ۳۰ روز آینده پرداخت می کنیم. دیگر جای نگرانی وجود ندارد.

مهلت سی روزه برای پرداخت مابقی مطالبات برانکو

با این حساب حتی اگر فردا پنجشنبه (۱۶ مرداد) با پیگیری مجدد وکیل برانکو، پرونده شکایت او از پرسپولیس به دایره حقوقی فیفا برود، باز هم پرسپولیس ۳۰ روز برای جلب رضایت برانکو مهلت دارد و می تواند در این مدت باقی مانده طلب سرمربی اسبق خود را بپردازد و از گزند کسر امتیاز در امان بماند.

البته این ادعایی است که مدیران باشگاه پرسپولیس دارند. آنها می گویند با نامه ای که امروز به فیفا نوشتند و موافقت فدراسیون جهانی فوتبال را برای پرداخت مطالبات زلاتکو و پانادیچ گرفتند و همچنین با پولی که به برانکو و مارکو پرداختند، دیگر خطر کسر امتیاز و محرومیت پرسپولیس را تهدید نمی کند.

طرفداری


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن