عمومی

ادامه محدودیت های ورزشی


ادامه محدودیت های ورزشی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی ورزش کشور که صبح امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد؛ با اشاره به خسارت‌های ناشی از شیوع کرونا در عرصه ورزش کشور گفت: بیماری کرونا شرایط سختی را برای همه مردم دنیا بوجود آورد تا جاییکه جامعه ورزش هم متاثر از آن، آسیب فراوانی دید.

وی افزود: ۲۸ هزار باشگاه ورزشی متضرر شدند، بعد از مدت‌ها تنها لیگ برتر فوتبال از سرگرفته شد و همچنان محدودیت‌ها در ورزش اعمال می‌شود.

 معاون وزیر ورزش و جوانان نقش آفرینی دولت را برای جبران خسارات مثبت ارزیابی کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان بخشودگی اجاره اماکن ورزشی و اختصاص وام به باشگاه‌ها برای حمایت از جامعه ورزش انجام داد، تا بخشی از خسارات جبران شود.

 وی همراهی جامعه ورزش به آسیب دیدگان را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: رزمایش کمک مومنانه که در ماه مبارک رمضان هم با توزیع ۴۰۲ هزار بسته حمایتی و معیشتی همراه شد، کارنامه درخشانی برای جامعه ورزش بود. این رزمایش همچنان در بین جامعه ورزش ادامه دارد.

 احمدی به الگوی جدید ورزش در خانه اشاره کرد و گفت: در ایام شیوع کرونا بیش از ۳۰۰ ساعت برنامه ورزش همگانی با همکاری وزارت ورزش و جوانان و صدا و سیما پخش شد، در واقع قهرمانان با پویش در خانه بمانیم الگوی جدیدی از ورزش را در این ایام ارائه کردند.

 همچنین در این جلسه شاخص‌های ارزیابی عملکرد فرهنگی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها، برنامه ورزش ایران و الزامات فرهنگی و اخلاقی ورزشکاران و مربیان در قرارداد‌های ورزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن