عمومی

آمیان در حال پیشرفت است

آمیان در حال پیشرفت است

به گزارش خبرورزشی و به نقل از le11amienois فرانسه، سامان قدوس درباره شکست آمیان در سومین دیدار تدارکاتی پیش‌فصل لیگ دسته دوم فرانسه با وجود ارائه نمایش خوب، گفت: معتقدم که ما بازی به بازی و پس از هر تمرینی بهتر می‌شویم و در حال پیشرفت هستیم. البته هنوز هم نیاز به اصلاح داریم، زیرا رقابت در لیگ دسته دوم فرانسه بسیار سخت است. ما در بازی اخیر تدارکاتی باختیم و یک ضربه پنالتی را هم در پایان از دست دادیم. با این وجود تیم‌مان در حال پیشرفت است.

مهاجم ایرانی آمیان در واکنش به این پرسش که خط حمله تیمش با حضور او و ایجاد فرصت‌های متعدد به خوبی پیشرفت کرده است، اظهار داشت: بله، همین‌طور است. در این بازی فرصت‌های بیشتری نسبت به بازی قبلی خلق کردیم. در هر بازی عملکردی بهتر نسبت به گذشته داریم و این نشانه خوبی برای من است.

سامان قدوس در مورد رضایتش از نتایج آمیان گفت: من هرگز زمانی که بازنده می‌شویم، خوشحال نیستم. البته زمانی که به روند آماده‌سازی بدون توجه به نتایج نگاه می‌کنید، برایم رضایت‌بخش است. اکنون دیگر زمان پیروزی ماست تا به اعتمادبه‌نفس لازم دست یابیم. امیدوارم در بازی شنبه آینده پیروز شویم.

وی در پایان با اشاره به حضور بازیکنان جدید و جوان در آمیان گفت: بازیکنان جوان به خوبی تلاش می‌کنند و بهتر می‌شوند. باید بازیکنانی جذب شوند تا در هر پستی رقابت باشد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن