دانلود کلیپ و فیلم و آهنگ فوتبالی - اخبار فوتبال،ورزش 3،دانلود نود،دانلود آهنگ،فیلم،کلیپ،عکس فوتبالیست ها،دانلود کارتون فوتبالیست ها،ورزش،اخبار ورزشی،فوتبالیسم

سرمربی استقلال : با این شرایط راهی برای ماندن من در تیم وجود ندارد

عبدالله ویسی ، در مورد بقای استقلال خوزرستان در لیگ برتر صحبت های جذابی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

ماندن در لیگ برای شما لذت بخش بود یا قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر؟
عبدالله ویسی:

این ماندن بیشتر چسبید. دشمن زیاد داشتیم وخیلی چسبید. سال قهرمانی همه منتظر بودند قهرمان شویم و یا سهمیه بگیریم ولی امسال بچه ها زحمت کشیدند که تیم در لیگ برتر بماند و خیلی ها ما را اذیت کردند که حداقل یک سهمیه از استان خوزستان کم شود.

بازیکنان شما تا بدین جا چقدر پول گرفته اند؟
عبدالله ویسی:

بازیکنان ما ۲۲ تا ۲۵ درصد پول گرفته اند مگر اینکه به بازیکنی بیشتر پول داده باشند و من در جریان نباشم. خودم من یک ریال هم پول نگرفته ام و کادر فنی هم ۱۰ میلیون دریافت کرده اند.

با این شرایط چرا ماندید و به راه خود ادامه دادید؟
عبدالله ویسی:

من دو سه بار استعفا دادم ولی وقتی مسوولان استان و مردم درخواست می کردند نمی توانستم تیم را رها کنم. کسی هم نبود که استعفای من را قبول کند، خودم استعفا می دادم، خبری نمی شد و خودم فردا بر می گشتم سر تمرین.

به نظر شما فصل بعد کسی در استقلال خوزستان می ماند؟
عبدالله ویسی:

مطمئنا با این شرایط از تدارکات گرفته تا بازیکنان هیچ کس نمی ماند. در این فصل خیلی اذیت شدیم و حتی بازیکنان می خواستند برای بازی هم نروند ولی من به آنها گفتم کارشان درست نیست و کارشان را انجام دادند. کسی حال ما را نپرسید، تیم ماند ولی همه دلگیر شدند.

خودتان فصل بعد به کارتان در استقلال خوزستان ادامه می دهید؟

من با این اوضاع احوال نمی مانم. نمی شود که حرص بخوریم، توهین بشنویم و پول هم نداشته باشیم. با این شرایط راهی برای ماندن وجود ندارد.

چطور توانستید با این شرایط تیم را در لیگ برتر نگه دارید؟
عبدالله ویسی:

با شرایطی که استقلال خوزستان داشت بقای ما بالاتر از معجزه بود. بچه ها با هیچ تیم را نگه داشتند و این یک واقعیت است. بازیکنان ما کاری کردند که از معجزه هم بالاتر بود.

فکر می کنید می توانید مثل دو فصل پیش، یک بار دیگر هم قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنید؟
عبدالله ویسی:

اگر امکانات پرسپولیس را داشته باشم و به من اعتماد شود، صد در صد تیمم را قهرمان می کنم. به هرحال عملکرد مربی بستگی به اعتماد مدیران و تماشاگران دارد . ما در دوره اول در استقلال خوزستان چشم انداز داشتیم و تیم قهرمان شد. صبا سال اول در لیگ برتر ماند، سال دوم قهرمان شد، فولاد سال اول به جوان ها میدان داد و سال بعد قهرمان شد. اگر من سرمربی تیمی مثل پرسپولیس باشم و هواداران اعتقاد پیدا کنند تیم می تواند پیشرفت کند می توانم در یک روند مشخص تیم را قهرمان کنم. مگر می شود یک مربی سال اول بتواند یک تیم را قهرمان کند؟ یک مربی بازیکن ۱۸ ساله را در دقیقه ۹۰ بازی می دهد و می گویند جوانگرایی کرده ولی ما ۴ بازیکن نوجوان فیکس در استقلال خوزستان بازی می دادیم و هیچ جا هم حرفی نمی زنم. به بازیکنان مان بها دادیم تا آن بازیکن بشود یونس دلفی و برای استان خوزستان یک سرمایه شکل بگیرد.

نوشته سرمربی استقلال : با این شرایط راهی برای ماندن من در تیم وجود ندارد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.